Akcionāri un valde | DNB

Mēs esam daļa no Norvēģijas lielākās finanšu grupas DNB ASA. 34% no šīs grupas akcijām (kapitāla) pieder Norvēģijas valstij. Pēc tirgus kapitāla mēs esam otrie labākie Ziemeļeiropā un ieņemam divdesmito vietu Eiropā. DNB uzraudzības padomē strādā pieci cilvēki. Uzraudzības padomes biedri ir ievēlēti un viņu pilnvaras beidzas 2018. gada martā.

Valdes locekļi

Jānis Teteris
Valdes priekšsēdētājs, prezidents

Jāņa Tetera tiešā pakļautībā ir Personāla pārvalde un DNB Markets, kā arī viņš turpina pildīt finanšu direktora pienākumus. Par DNB Latvijā prezidentu Jānis Teteris kļuva 2016. gada oktobrī. Līdz tam Jānis Teteris bija atbildīgs par Grāmatvedības un pārskatu pārvaldi, Kontrolinga un budžetēšanas pārvaldi, Resursu pārvaldi un Juridisko pārvaldi, kā arī bankas meitas uzņēmumu IPAS DNB Asset Management. Jānis Teteris strādā DNB bankā kopš 1998. gada.

Anita Bērziņa
Valdes locekle, viceprezidente

Anita Bērziņa ir atbildīga par privātpersonu apkalpošanu - ikdienas pakalpojumiem, kreditēšanu, uzkrājumu produktiem. Kā arī viņas pārraudzībā ir Mārketinga un komunikāciju pārvalde, Filiāļu tīkls, Klientu darījumu centrs, CRM un biznesa analīze un Nekustamo īpašumu partneru kanāls. 

Hannu Kalevi Saksala
Valdes loceklis, viceprezidents, risku direktors

Hannu Kalevi Saksala ir atbildīgs par Risku analīzes pārvaldi, Privātpersonu, mazo un vidējo uzņēmumu un korporatīvo kredītrisku vadību, Darbības atbilstības kontroli, Finanšu tirgu un operacionālo risku vadību. Par DNB Latvija viceprezidentu Hannu Kalevi Saksala kļuva 2016. gada 1. janvārī.

Intars Sloka
Valdes loceklis, viceprezidents,
operacionālās darbības direktors

Intars Sloka ir atbildīgs par Maksājumu servisa pārvaldi, Darījumu apstrādes pārvaldi, IT pakalpojumu pārvaldi, Sistēmu attīstības un uzturēšanas pārvaldi, Tehnoloģiju attīstības un plānošanas pārvaldi, Uzlabojumu un atbalsta pārvaldi, Administratīvo pārvaldi un Drošības pārvaldi. Intars Sloka strādāja DNB bankā no 1999. līdz 2008. gadam. Pēc divu gadu darba AS BM bankā Ukrainā, viņš atgriezās DNB un uzņēmās Head of Operations pienākumus. 

Dace Kauliņa
Valdes locekle, viceprezidente

Dace Kauliņa ir atbildīga par Personāla vadību DNB bankā. Dace Kauliņa strādā DNB kopš 2011.gada. Pirms tam viņa strādāja par SIA Lattelecom Personāla dienesta Personāla pārvaldes nodaļas vadītāju.

Lauris Macijevskis
Valdes loceklis, viceprezidents

Laura Macijevska tiešā pakļautībā ir ar lielo korporatīvo, mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanu saistītās struktūrvienības, kā arī Līzinga centrs, Restrukturizācijas un Kredītu analīzes pārvaldes. Lauris Macijevskis strādā DNB kopš 2012. gada 1. oktobra. Līdz 2014. gada 1. augustam viņš pildīja DNB Kredītresursu atgūšanas pārvaldes vadītāja amata pienākumus.
Čats
Sveicināti! Ar prieku Jums palīdzēsim! Lūdzu, uzrakstiet savu ziņojumu zemāk.
Uzstādījumi
Nosūtīt ziņojumu