Kredītņēmēju dzīvības apdrošināšana | DNB
DNB kredītņēmēju apdrošināšana

Kuģi tiek būvēti, lai tie būtu droši. Iespēja, ka kaut kas notiks, ir ļoti neliela, bet sekas - milzīgas! 

Kāpēc izvēlēties kredītņēmēju dzīvības apdrošināšanu?

Kur tiek ieguldīta nauda?

Uzkrājumam paredzētie naudas līdzekļi tiek ieguldīti fondos. Kādos? Tu pats vari izvēlēties sev piemērotāko:

SVARĪGI! Apdrošināšana ir pieejama tikai AS DNB banka klientiem, kas ar AS DNB banka ir noslēguši vai plāno noslēgt kredīta līgumu, no kura izrietošās saistības nodrošinātas ar hipotēku uz nekustamo īpašumu.

Drošības, stabilitātes un ģimenes labklājības garantija!

1

1. Piesakies

Aizpildi pieteikuma formu mājaslapā

2

2. Mēs ar Tevi sazināsimies

Bankas konsultants ar Tevi sazināsies, lai precizētu informāciju

3

3. Noslēdz līgumu

Paraksti līgumu par apdrošināšanas polises iegādi

4

4. Jūties droši

Saņem e-pastu no bankas ar visu informāciju un dzīvo ar pārliecību, ka Tava ģimene ir drošībā!

Kas nepieciešams, lai noformētu kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu?

  • Pieteikums
  • Veselības deklarācija

Noderīgas saites

Cenrādis
Informācija par iedzīvotāju ienākuma nodokli no kapitāla
Noteikumi kredītņēmēju dzīvības apdrošināšanai​

Parūpējies par sevi un saviem tuvajiem!

 

Svarīgi! 
Ieguldījums fondos var būt pakļauts valūtas svārstību riskam, cenu svārstību riskam, procentu likmju riskam, kredītriskam, likviditātes riskam, kā arī citiem riska veidiem, kuru ietekmes rezultātā ieguldījuma vērtība var palielināties vai samazināties. Pirms lēmuma pieņemšanas lūdzam iepazīties ar papildu informāciju par produktu.
*Dzīvības apdrošināšanas pakalpojumu sniedz ERGO Life Insurance SE, reģistrēta Lietuvas Republikas Juridisko personu reģistrā ar reģistrācijas Nr.110707135, juridiskā adrese Geležinio Vilko g. 6A, LT-03507, Viļņa, Lietuva, kuru Latvijas Republikā pārstāv ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle, vienotais reģistrācijas Nr.40103336441, juridiskā adrese: Skanstes iela 50, Rīga, LV–1013. Piedāvājot dzīvības apdrošināšanas pakalpojumu, AS DNB banka darbojas kā ERGO Life Insurance SE piesaistītais apdrošināšanas aģents.
**Iespējams saņemt Latvijas Republikas tiesību aktos paredzēto iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu līdz 23 % no uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā iemaksātās prēmijas (ja līgums noslēgts vismaz uz 5 gadiem, netiek izbeigts ātrāk par 5 gadiem vai nenotiek daļēja uzkrājumu izmaksa), kas nepārsniedz 10 % no personas gada apliekamā ienākuma. Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksas nosacījumi un kārtība noteikta likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" un uz tā pamata izdotajos tiesību aktos. Informācija par nodokļiem sniegta atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktiem, kas ir spēkā šīs informācijas sagatavošanas brīdī.