Pieteikumu formas | DNB

Aizpildi Tev interesējošo pieteikumu formu, un mēs ar Tevi sazināsimies 24h laikā. 

Kk

Kļūt par klientu

DNB ir stabils un ilgtspējīgs finanšu partneris no Norvēģijas. Vienkārši un saprotami finanšu risinājumi - no norēķinu kartes līdz ieguldījumu lēmumiem.

Pieteikties

Kb

Konsultācija bankā

Mēs esam gatavi palīdzēt Tev ar finanšu jautājumiem, tikai dod mums ziņu, kad un kur Tu vēlies tikties.

Pieteikties

Kb

Konsultācija bankā jūrniekiem

Mēs saprotam jūrniekus. Tava un Tavas ģimenes finanšu ikdiena ir atšķirīga no vairuma. Mums ir risinājums tieši Tev. Piesakies konsultācijai!

Pieteikties

Sm

Sazināties ar mums

Ja Tev ir jautājumi vai ierosinājumi kā uzlabot mūsu pakalpojumus, labprāt tos uzklausīsim un palīdzēsim Tev atrisināt tos.

Sazināties

Pk

Patēriņa kredīts

Tev ir precīzs mērķis - mēs piedāvājam precīzu risinājumu. Jauns zāles pļāvējs, negaidīts auto remonts, jaunas mēbeles dzīvoklī vai pats dzīvoklis. Līdz 10 000 eiro dažādām vajadzībām.

Pieteikties

Mk

Mājokļa kredīts

Ar DNB hipotekāro aizdevumu Tu esi tuvāk savai sapņu mājai.

Pieteikties

Kr

Kredītkartes

Šī karte būs ērta vienmēr - ja Tu ceļo, veic ikdienas regulārus un tiešsaistes pirkumus vai lielu iegādi, vai ātri nepieciešama papildu nauda.

Pieteikties

Dl

DNB Link

Sniedzat pakalpojumus internetā? Pārvirziet savus klientus no jūsu mājaslapas uz DNB internetbanku un saņemiet apstiprinājumu par maksājumu uzreiz!

Pieteikties

Kp

Pieteikums maksājumu karšu pieņemšanai internetā

Ja jūsu uzņēmumam ir sava interneta mājas lapa, un jūs vēlaties paplašināt savu klientu bāzi, piedāvājot norēķinu veidu par precēm un pakalpojumiem, tas ir lieliski izmantot maksājumu karšu pieņemšanu internetā.

Pieteikties

Mt

Pieteikums maksājumu karšu pieņemšanai tirdzniecības vietās

Ja jūsu klientam trūkst nauda, tas nav iemesls, lai atturētu tos no izpriecu veikt pirkumu un jums no peļņas gūšanas! Maksājumu karšu pieņemšana tirdzniecības vietās dod lielu priekšrocību!

Pieteikties