DNB Trade | DNB

Ieguldi gudri ar DNB Trade. Šī lietotājam draudzīga, profesionālā tirdzniecības platforma ļauj Tev pārvaldīt savu aktīvu portfeli ar jebkuru ierīci no jebkuras vietas pasaulē.

Kādēļ izvēlēties DNB Trade?

Atklāj sevī investora potenciālu ar DNB Trade

1

Atver DNB Trade kontu

Aizpildi pieteikumu un nosūti uz dokumentacija@dnb.lv. Mēs sagatavosim dokumentus un sazināsimies ar Tevi 24 stundu laikā.

2

Atnāc pie mums

Atnāc uz jebkuru DNB bankas filiāli parakstīt līgumu.

3

Sāc tirdzniecību finanšu tirgos

Pārskaiti sākotnējo depozītu, lai aktivizētu kontu, un sāc tirdzniecību globālajos finanšu tirgos.

Nepieciešamie dokumenti

  • Pieteikums konta atvēršanai
  • Pases vai eID kartes kopija

Investē globālajos tirgos ar jebkuru ierīci
no jebkuras vietas pasaulē!

Ieskaties arī: Obligācijas, Brokeru pakalpojumi, Ieguldījumu fondi, Valūtu kursi, Bankas komplekti

Svarīgi!
Jebkurš noguldījums DNB Trade kontā par summu līdz 22,000 eiro tiek apdrošināts atbilstoši valsts uzņēmumu noguldījumu un investīciju apdrošināšanas programmai.
Finanšu tirgi ir nedroši, un jums ir nepieciešama pietiekami liela pieredze vai zināšanas par ieguldījumiem pirms iesaistīšanās tirdzniecības darījumos.
Brīdinājums par risku! Finanšu instrumentu darījumi, izmantojot DNB Trade platformu vai citus pakalpojumus platformas ietvaros, var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Darījumi ar aizņemtiem finanšu instrumentiem, to skaitā, bet neaprobežojoties ar valūtas maiņas vai atvasinājumu darījumiem, var būt ārkārtīgi spekulatīvi, un peļņa un zaudējumi var svārstīties krasi un strauji. Lūdzam izlasīt pilnu atrunas tekstu un finanšu risku un ar tiem saistīto risku aprakstu.