Uzkrājums ar dzīvības apdrošināšanu | DNB

Sāc veidot uzkrājumus tagad - uzkrāj ilgtermiņa mērķu realizēšanai un saņem nodokļu atmaksu, kā arī dzīvības apdrošināšanu.

DNB ieguldījumu iespējas Tev ir pieejamas plašā izvēlē ar daudzām priekšrocībām

Ceļš uz veiksmīgu uzkrājumu veidošanu ir vienkāršs

1

Piesakies

Sazinies ar mums, lai pieteiktos konsultācijai vai noformētu to attālināti.

2

Mēs ar Tevi sazināsimies

Bankas konsultants ar Tevi sazināsies, lai vienotos par iemaksas lielumu un biežumu, kā arī par uzkrājuma veidu un termiņu.

3

Sāc uzkrāt!

Saņem e-pastu no bankas ar visu informāciju un sāc uzkrāt!

Nepieciešamie dokumenti

  • Pase vai eID karte

Sāc krāt savai nākotnei jau šodien!

Ieskaties arī: Pensiju 2. līmenis, Kļūt par klientuKrājkonts, Termiņnoguldījums 

Svarīgi!
Ieguldījums fondos var būt pakļauts valūtas svārstību riskam, cenu svārstību riskam, procentu likmju riskam, kredītriskam, likviditātes riskam, kā arī citiem riska veidiem, kuru ietekmes rezultātā ieguldījuma vērtība var palielināties vai samazināties. Pirms lēmuma pieņemšanas lūdzam iepazīties ar papildu informāciju par produktu.
*Iespējams saņemt Latvijas Republikas tiesību aktos paredzēto iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu līdz 23 % no uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā iemaksātās prēmijas (ja līgums noslēgts vismaz uz 5 gadiem, netiek izbeigts ātrāk par 5 gadiem vai nenotiek daļēja uzkrājumu izmaksa), kas nepārsniedz 10 % no personas gada apliekamā ienākuma. Vēl..
Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksas nosacījumi un kārtība noteikta likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" un uz tā pamata izdotajos tiesību aktos. Informācija par nodokļiem sniegta atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktiem, kas ir spēkā šīs informācijas sagatavošanas brīdī.
ERGO Insurance SE, reģistrēta Igaunijas Republikas Komercreģistrā ar reģistrācijas Nr. 10017013, juridiskā adrese: A.H. Tammsaare tee 47, Tallinā, 11316, Igaunijā, kuru Latvijas Republikā pārstāv ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, reģistrācijas Nr. 40103599913, juridiskā adrese: Skanstes iela 50, Rīga, LV – 1013.