Uzkrājums ar dzīvības apdrošināšanu | DNB

Sāc veidot uzkrājumus tagad - uzkrāj ilgtermiņa mērķu realizēšanai un saņem nodokļu atmaksu, kā arī dzīvības apdrošināšanu.

Pēdējais brīdis noformēt uzkrājumu ar termiņu uz 5 gadiem un izmantot iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) atgūšanas iespējas, jo sākot no 2018.gada 1.janvāra, šāda iespēja būs tikai uzkrājumiem ar termiņu no 10 gadiem!

DNB ieguldījumu iespējas* Tev ir pieejamas plašā izvēlē ar daudzām priekšrocībām

Loterijas "Laimē katrs desmitais" laimētāji

 

Ceļš uz veiksmīgu uzkrājumu veidošanu ir vienkāršs

1

Piesakies

Sazinies ar mums, lai pieteiktos konsultācijai vai noformētu to attālināti.

2

Mēs ar Tevi sazināsimies

Bankas konsultants ar Tevi sazināsies, lai vienotos par iemaksas lielumu un biežumu, kā arī par uzkrājuma veidu un termiņu.

3

Sāc uzkrāt!

Saņem e-pastu no bankas ar visu informāciju un sāc uzkrāt!

Nepieciešamie dokumenti

  • Pase vai eID karte

Sāc krāt savai nākotnei jau šodien!

Ieskaties arī: Pensiju 2. līmenis, Kļūt par klientuKrājkonts, Termiņnoguldījums, Bankas komplekti

Svarīgi!
Ieguldījums fondos var būt pakļauts valūtas svārstību riskam, cenu svārstību riskam, procentu likmju riskam, kredītriskam, likviditātes riskam, kā arī citiem riska veidiem, kuru ietekmes rezultātā ieguldījuma vērtība var palielināties vai samazināties. Pirms lēmuma pieņemšanas lūdzam iepazīties ar papildu informāciju par produktu.
*Pakalpojumu sniedz ERGO Life Insurance SE, reģistrēta Lietuvas Republikas Juridisko personu reģistrā ar reģistrācijas Nr.110707135, juridiskā adrese Geležinio Vilko g. 6A, LT-03507, Viļņa, Lietuva, kuru Latvijas Republikā pārstāv ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle, vienotais reģistrācijas Nr.40103336441, juridiskā adrese: Skanstes iela 50, Rīga, LV–1013. Piedāvājot dzīvības apdrošināšanas pakalpojumu, AS DNB banka darbojas kā ERGO Life Insurance SE piesaistītais apdrošināšanas aģents.
** Iespējams saņemt Latvijas Republikas tiesību aktos paredzēto iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu līdz 23 % no uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā iemaksātās prēmijas (ja līgums noslēgts vismaz uz 5 gadiem, netiek izbeigts ātrāk par 5 gadiem vai nenotiek daļēja uzkrājumu izmaksa), kas nepārsniedz 10 % no personas gada apliekamā ienākuma. Vēl..
Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksas nosacījumi un kārtība noteikta likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" un uz tā pamata izdotajos tiesību aktos. Informācija par nodokļiem sniegta atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktiem, kas ir spēkā šīs informācijas sagatavošanas brīdī.
Čats
Sveicināti! Ar prieku Jums palīdzēsim! Lūdzu, uzrakstiet savu ziņojumu zemāk.
Uzstādījumi
Nosūtīt ziņojumu