DNB Trade | DNB

Ieguldiet gudri ar DNB Trade. Šī lietotājam draudzīgā, profesionālā tirdzniecības platforma ļauj Jums pārvaldīt savu aktīvu portfeli ar jebkuru ierīci no jebkuras vietas pasaulē.

Kādēļ izvēlēties DNB Trade?

Atklājiet sevī investora potenciālu ar DNB Trade

1

Atveriet DNB Trade kontu

Aizpildiet pieteikumu un nosūti uz dokumentacija@dnb.lv. Mēs sagatavosim dokumentus un sazināsimies ar Jums 24 stundu laikā.

2

Atnāciet pie mums

Atnāciet uz jebkuru DNB bankas filiāli parakstīt līgumu.

3

Sāciet tirdzniecību finanšu tirgos

Pārskaitiet sākotnējo depozītu, lai aktivizētu kontu, un sāciet tirdzniecību globālajos finanšu tirgos.

Nepieciešamie dokumenti

  • Pieteikums konta atvēršanai
  • Pases vai eID kartes kopija
  • Statuti
  • Registracijas aplieciba
  • LEI kods

Investējiet globālajos tirgos ar jebkuru ierīci no jebkuras vietas pasaulē!

Ieskatieties arī: Obligācijas, Brokeru pakalpojumi, Ieguldījumu fondi, Valūtu kursi

Svarīgi!
Jebkurš noguldījums DNB Trade kontā par summu līdz 100,000 eiro tiek apdrošināts atbilstoši valsts uzņēmumu noguldījumu un investīciju apdrošināšanas programmai.
Finanšu tirgi ir nedroši, un jums ir nepieciešama pietiekami liela pieredze vai zināšanas par ieguldījumiem pirms iesaistīšanās tirdzniecības darījumos.
Brīdinājums par risku! Finanšu instrumentu darījumi, izmantojot DNB Trade platformu vai citus pakalpojumus platformas ietvaros, var radīt gan peļņu, gan zaudējumus. Darījumi ar aizņemtiem finanšu instrumentiem, to skaitā, bet neaprobežojoties ar valūtas maiņas vai atvasinājumu darījumiem, var būt ārkārtīgi spekulatīvi, un peļņa un zaudējumi var svārstīties krasi un strauji. Lūdzam izlasīt pilnu atrunas tekstu un finanšu risku un ar tiem saistīto risku aprakstu.