Valūtu kursi | DNB

Tabulā ir norādīti bankas standarta valūtas maiņas kursi. Pēc šiem kursiem Jūs varat konvertēt jebkuru bankas valūtu sarakstā iekļauto valūtu jebkurā Jums piemērotā laikā (24/7) internetbankā vai bankas filiālē.

Standarta valūtas maiņas kursi ir informatīvi un var tikt izmainīti jebkurā laikā. No plkst. 17:00 līdz 9:00 darba dienās, kā arī brīvdienās un svētku dienās visu diennakti  bankas standarta valūtas maiņas kursiem tiek piemērotas palielinātas maržas.

Svarīgi!

Konvertējot jebkuru summu, kas pārsniedz 5 000 EUR (vai ekvivalentu citā valūtā) bankas darba laikā no 9:00 līdz 17:00, Jums ir iespēja saņemt uzlaboto kursu automātiski internetbankā, bankas filiālē vai zvanot bankas dīleriem pa tālruni 67015282.

Ja valūtas kurss ir saskaņots ar bankas dīleri, veicot darījumu internetbankā, Jums šis iepriekš saskaņotais kurss ir jānorāda laukā “speciālais kurss”. Pēc darījuma nosacījumu mutiskas saskaņošanas ar bankas dīleri darījums tiek uzskatīts par noslēgtu un neatsaucamu. Valūtas maiņas darījums ir jāveic internetbankā vai filiālē tajā pašā dienā līdz plkst. 17:00.